Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przybywa programów i audycji o koronawirusie

Medonet.pl przygotował interaktywny checker na koronawirus (screen: Koronawirus.medonet.pl)

Wydawcy oraz nadawcy stawiają na treści i materiały interaktywne dotyczące pandemii koronawirusa.

Serwis medyczny Medonet.pl przygotował interaktywny checker na koronawirus. Narzędzie w formie ankiety pozwala sprawdzić, czy dana osoba jest w grupie ryzyka zakażeniem. Użytkownicy otrzymują też informacje na temat działalności oddziałów zakaźnych oraz niezbędnych numerów telefonów. Medonet.pl uruchomił również specjalną stronę poświęconą koronawirusowi.

Od dziś, od poniedziałku do piątku w godz. 13.50 - 15.45 w Telewizji WP będzie nadawany „Koronawirus - program specjalny”, który od 12 marca jest emitowany na stronie głównej portalu Wp.pl. Wśród prowadzących są Marek Kacprzak, Agnieszka Kopacz, Sebastian Ogórek i Mateusz Ratajczak.

Na platformie Vod.tvp.pl rusza dziś wirtualny kanał edukacyjny Domowe Przedszkole. Jest on skierowany do najmłodszych, którzy z powodu koronawirusa zmuszeni są zostać w domu. W 4-godzinnym paśmie znajdą się m.in. programy edukacyjne, filmy i seriale, np. „Wyprawa Baltazara Gąbki” i „Bolek i Lolek”. Jak zapewniają twórcy, wkrótce pojawią się też programy, w których prowadzący, zwracając się bezpośrednio do dzieci, będą je uczyć m.in. liczyć i rysować. Domowe Przedszkole będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 9-13.

Radio Tok FM wprowadziło podcast „Koronawirus. Podsumowanie dnia”. Trwająca ok. 15 minut audycja jest udostępniana codziennie o godz. 20 na Tokfm.pl oraz w aplikacji. Każdego dnia podcast ma innego autora, a materiały przygotowuje zespół Radia Tok FM.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(PAZ, 23.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.