Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kuba Wojewódzki" traci widzów, ale TVN nadal liderem

W związku z pandemią koronawirusa odcinek "Kuby Wojewódzkiego" pokazany w ten wtorek został nagrany bez publiczności (fot. TVN/Wojciech Kurczewski)

Talk-show "Kuba Wojewódzki" zaczął w TVN sezon wiosenny z widownią o 91,1 tys. mniejszą niż przed rokiem. Program gromadzi średnio 819,9 tys. widzów.

Nowe wydania programu Kuby Wojewódzkiego oglądać można w TVN we wtorki o 22.30, od 3 marca. Podczas emisji pierwszych trzech w wiosennej ramówce stacja miała średnio 9,53 proc. udziału w rynku - najwięcej spośród wszystkich telewizji. W tym czasie udział Polsatu wynosił 6,97 proc., TVP 1 - 6,33 proc., a TVP 2 - 4,98 proc. W grupie komercyjnej TVN też był liderem, zdobywając 12,14 proc. udziału.

W związku z pandemią koronawirusa odcinek "Kuby Wojewódzkiego" pokazany w ten wtorek, a realizowany w zeszłym tygodniu, został nagrany bez publiczności i z ograniczoną liczbą osób na planie. Także w najbliższym odcinku nie będzie publiczności.

Pierwsze trzy wydania talk-show "Kuba Wojewódzki" wiosną 2019 roku oglądało średnio 911 tys. widzów. Emisję programu rozpoczęto jednak w ostatnim tygodniu lutego.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 19.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.