Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydłuża się procedura wyboru redaktora naczelnego Wirtualnej Polski

Do czasu wyboru nowego naczelnego jego obowiązki pełni od początku marca Piotr Mieśnik (fot. materiały prasowe)

Od czasu odwołania z funkcji redaktora naczelnego Wirtualnej Polski (Grupa Wirtualna Polska) Tomasza Machały firma szuka jego następcy. W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem spotkania z kandydatami zostały jednak przełożone lub odbywają się w formie konferencji online.

W związku z zaistniałą sytuacją Wirtualna Polska informuje, że podawanie terminu zakończenia rekrutacji mija się z celem. W ubiegłym tygodniu prezes Wirtualna Polska Holding Jacek Świderski mówił nam, że procedura zajmie najprawdopodobniej kolejny miesiąc. W grze o stanowisko po Tomaszu Machale jest siedem osób. Do czasu wyboru nowego redaktora naczelnego jego obowiązki pełni od początku marca Piotr Mieśnik. 

Odwołanie Machały było efektem prac wewnętrznego zespołu powołanego po publikacji OKO.press. Serwis opisał przypadki pisania kryptoreklamowych tekstów i cenzurowania materiałów negatywnych wobec rządu, a zwłaszcza ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i jego otoczenia.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 18.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.