Dział: RADIO

Dodano: Marzec 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Trójka wprowadza specjalną ramówkę

W Trójce wydłużono m.in. poranne i popołudniowe "Zapraszamy do Trójki" (fot. materiały prasowe)

Kolejne media zmieniają ramówki w związku z zagrożeniem epidemicznym.

Od wtorku TTV o 18.05, w miejsce serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska", emituje program Katarzyny Bosackiej "DeFacto Bosacka. Raport". Poruszane są w nim tematy związane z pandemią.

Program III Polskiego Radia od wtorku nadaje według specjalnej ramówki, podzielonej na pasma 6-10, 10-15, 15-19 i 19-24. Z trzech do czterech godzin wydłużono poranne i popołudniowe "Zapraszamy do Trójki". Poranek prowadzić będą na zmianę Marcin Łukawski i Piotr Łodej, a popołudnie - Patrycjusz Wyżga, Kuba Strzyczkowski i Marcin Pośpiech.

Polskie Radio - w związku z odwołanymi koncertami - zapowiedziało, że będzie przypominało koncerty archiwalne, m.in. w Jedynce powtórzone zostaną ubiegłoroczne koncerty zorganizowane w ramach Festiwalu Lata z Radiem. Jednocześnie spółka poinformowała o transmisji Drogi Krzyżowej w Programie I i liturgii prawosławnej.

Od poniedziałku dziennikarze publicznego radia przygotowują specjalny podcast "Koronawirus - raport".

Z kolei Antyradio w czwartek podczas specjalnej audycji ogłosi laureatów 14. edycji Płyty Rocku Antyradia. Tego dnia miała odbyć się gala, która została odwołana.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 18.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.