Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Złote Maliny 2020: "Koty" najgorszym filmem roku

"Koty" nagrodzono m.in. w kategorii ekranowe niedopasowanie (za "wszystkie półkocie, półludzkie futrzaki") (screen: YouTube.com/TYLKOHITY)

Musical "Koty" otrzymał sześć Złotych Malin - antynagród przyznawanych najgorszym produkcjom filmowym roku.

Filmowej ekranizacji musicalu Andrew Lloyda Webbera przyznano statuetki za najgorszy film, role drugoplanowe (Rebel Wilson i James Corden), ekranowe niedopasowanie ("wszystkie półkocie, półludzkie futrzaki"), reżyserię (Tom Hooper) oraz scenariusz (Tom Hooper oraz Lee Hall).

Najgorszymi aktorami w rolach pierwszoplanowych wybrano Johna Travoltę ("The Fanatic" oraz "Na zakręcie) i Hilary Duff ("Sharon Tate").

Film "Rambo: Ostatnia krew" uznano za najgorszy remake, sequel bądź zrzynkę. Produkcja otrzymała też statuetkę w nowej kategorii za najgorszy stosunek do ludzkiego życia. Nagrodę odkupienia, dla aktorów i twórców, którzy się "zrehabilitowali", otrzymał Eddie Murphy za rolę w filmie "Nazywam się Dolemite".

Tegoroczne Złote Maliny przyznano z opóźnieniem, ponieważ gala zaplanowana w The Barnsdall Theatre została odwołana, podobnie jak inne imprezy w Los Angeles, z powodu koronawirusa.

(PAZ, 17.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.