Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Organek z felietonami na Cgm.pl

O nowej roli - felietonisty - Tomasz Organek (z prawej) w czwartek opowiedział w audycji Artura Rawicza (z lewej) (fot. materiały prasowe)

Muzyk Tomasz Organek został felietonistą Cgm.pl. Serwis muzyczny uruchamia też dwa nowe formaty wideo.

Teksty Organka będą publikowane raz w miesiącu. Dwie nowe audycje wideo w Cgm.pl to "Otwarty kanał" Artura Rawicza, w którym będzie rozmawiał z muzykami, oraz "Historia jednego kawałka". W każdym odcinku tego cyklu wokaliści, muzycy, raperzy i producenci opowiadać będą, w jakich okolicznościach powstawały utwory, które dla fanów stały się kultowe. 

Cgm.pl powstał w 2000 roku jako strona internetowa programu "30 ton - lista, lista przebojów", ale z czasem przekształcił się w niezależny serwis. Według danych własnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy stronę odwiedziło blisko 5 mln unikanych użytkowników.

(MNI, 13.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.