Dział: INTERNET

Dodano: Luty 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy rusza w poniedziałek, na początek „Misja Futbol” tworzona z Onetem

Nowymi gospodarzami „Misji Futbol” będą Mateusz Borek i Tomasz Smokowski (fot. materiały prasowe)

W poniedziałek 2 marca do ramówki portalu Onet.pl wraca program „Misja Futbol”. Będzie on realizowany jako koprodukcja Onetu i ruszającego tego dnia Kanału Sportowego.

„Misja Futbol” zniknęła z ramówki Onetu z końcem 2019 roku. Miało to związek z odejściem z RAS Polska prowadzącego program Michała Pola, który od stycznia współpracuje z Wirtualną Polską. Nowymi gospodarzami „Misji Futbol” będą Mateusz Borek i Tomasz Smokowski, współtwórcy Kanału Sportowego na YouTube. Program będzie emitowany w każdy poniedziałek o godz. 10.30, z  Dariuszem Szpakowskim z TVP jako stałym gościem.

„Misja Futbol” będzie pierwszym programem Kanału Sportowego. Oprócz Borka i Smokowskiego jego współtwórcami są Pol oraz Krzysztof Stanowski, założyciel Weszlo.com. Jak zapowiedział Stanowski w czwartkowej audycji w Weszło FM, na początku marca na Kanale Sportowym mają pojawić się 3-4 autorskie programy. Kolejne będą sukcesywnie wprowadzane, a docelowo jest ich zaplanowanych ok. 20. Z zapowiedzi wynika, że w ramówce znajdą się m.in. magazyn o piłkarskiej ekstraklasie, programy Mateusza Borka o finansach w sporcie i sztukach walki oraz cykl wywiadów Tomasza Smokowskiego ze sportowcami.

(PAZ, 29.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.