Dział: INTERNET

Dodano: Luty 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sześć nowych formatów wideo Grupy NaTemat

Formaty będą powstawać w studiu Grupy NaTemat (fot. materiały prasowe)

Grupa naTemat uruchamia studio wideopodcastowe. Będzie produkować sześć formatów.

Programy Grupy naTemat ruszają w marcu, będą emitowane na stronach naTemat.pl, Facebooku, YouTube, a także w Spotify, Google i Apple Podcasts.

"To naturalny kierunek rozwoju dla każdego wydawcy, który obserwuje trendy, choć w Polsce w porównaniu z rynkiem amerykańskim to wciąż raczej poligon doświadczalny" - wyjaśnia Michał Mańkowski, redaktor naczelny i członek zarządu Grupy NaTemat. "Starając się łączyć różne kanały dystrybucji, będziemy realizować nie tylko ścieżkę audio, ale również wizję" - dodaje Mateusz Trusewicz, szef produkcji wideo w Grupie naTemat.

Programy nadawane mają być od poniedziałku do soboty. Ich autorami będą dziennikarze naTemat.

Anna Dryjańska będzie autorką formatu "poliTYka" (rozmowy z politykami, ekspertami i aktywistami). Tomasz Ławnicki w "Morderstwie (nie)doskonałym" ma opowiadać o przestępstwach, jakimi przed laty żyła Polska. Michał Jośko będzie przygotowywać program "naTematyka". O popkulturze ma być format Bartłomieja Godzińskiego "Poptajl". W "Związkologii" Aleksandra Gersz i Aneta Olender będą rozmawiały o kobietach i relacjach. Z kolei w "Dobrym temacie" pojawią się rozmowy Kamila Rakoszy z ludźmi ze świata polskiego rapu.

(KOZ, 28.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.