Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dokument Latkowskiego w TVP "w okolicach" premiery filmu Sekielskich

Dokument Sylwestra Latkowskiego będą mogli zobaczyć widzowie TVP 1 (fot. Bartłomiej Ryży/Press)

TVP 1 pod koniec marca pokaże film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" o pedofilii.

- To będzie ostatni tydzień marca - mówił dziennikarzom po prezentacji wiosennej ramówki prezes TVP Jacek Kurski. Pytany, czy będzie to 28 marca, odpowiedział: - W okolicach.

Na 28 marca Tomasz i Marek Sekielscy zaplanowali premierę drugiego filmu dokumentalnego o pedofilii wśród księży "Zabawa w chowanego". "Myślę, że film będzie na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaska stopami, to nie przykryje tego, co w tym filmie pokażemy" - stwierdził Tomasz Sekielski podczas "Sekielski Sunday Night Live" na Facebooku.

Film "Nic się nie stało" dotyczy pedofilii wśród elit. Sylwester Latkowski mówił w grudniu "Gazecie Wyborczej", że Jacek Kurski nie ingerował w produkcję.

Sylwester Latkowski jest dziennikarzem i autorem filmów dokumentalnych. W latach 2013-2015 był redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost".

(KOZ, 28.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.