Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowi prowadzący "Dzień dobry TVN"

Damian Michałowski i Paulina Krupińska będą nową parą prowadzących poranny program TVN (screen X-news.pl)

TVN szykuje kolejne zmiany w "Dzień dobry TVN". Do grona prowadzących program dołączają Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

- Nie ma co ukrywać, że program przeżywa turbulencje - przyznał podczas prezentacji wiosennej ramówki Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. - Będziemy wprowadzać zmiany - zapowiedział.

Od marca "Dzień dobry TVN", jak już informowaliśmy, będzie rozpoczynać się o 8, a nie o 7.30, jak dotychczas. Ma kończyć się za to pół godziny później - o 11.30. Edward Miszczak zapowiedział, że program zaczną prowadzić była Miss Polonia Paulina Krupińska i prezenter Radia Zet Damian Michałowski, który w 2017 roku był gospodarzem w Polsacie reality show "Wyspa przetrwania".

- W konkurencję zostały zainwestowane ogromne środki. Nasze "Dzień dobry TVN" trochę ucierpiało, ale w weekendy ciągle dominuje - przekonywał dziennikarzy po prezentacji ramówki Edward Miszczak. - Zrobiliśmy ogromne badania. Mamy wnioski. Troszkę myśmy się chyba upolitycznili za bardzo rano - stwierdził.

W okresie 1 września - 18 grudnia 2019 roku "Pytanie na śniadanie" oglądało średnio 428 tys. widzów, a "Dzień dobry TVN" - 384 tys. (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 26.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.