Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystawa Muzeum Narodowego w Krakowie na przystankach

Kampania promuje wystawę zatytułowaną "Cud światła. Witraże średniowieczne w Polsce" (fot. materiały prasowe)

Muzeum Narodowe w Krakowie przygotowało wystawę polskich witraży średniowiecznych, którą umieściło na nośnikach AMS na przystankach autobusowych.

Kampania promuje wystawę zatytułowaną "Cud światła. Witraże średniowieczne w Polsce". Biorące udział w niej wiaty przystankowe można zobaczyć w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu i w Krakowie na przystanku przed Muzeum Narodowym. Wystawa promowana jest również na nośniku dynamic backlight (w Krakowie) i na nośnikach premium citylight w całej Polsce.

Firma reklamy zewnętrznej AMS współpracowała już z Muzeum Narodowym w Krakowie przy projektach "Przystanek Wyspiański", prezentującym dzieła Stanisława Wyspiańskiego i "Przystanek Wajda", nawiązującym do twórczości filmowej Andrzeja Wajdy.

(IKO, 14.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.