Dział: RADIO

Dodano: Luty 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Gdańsk z audycją o osobach poszkodowanych przez sądy i urzędników

Audycja "SOS reporterzy" będzie emitowana w czwartki o godz. 17 (fot. Pixabay.com)

Dziś na antenie Radia Gdańsk zadebiutuje audycja interwencyjna „SOS reporterzy”, w której będą przedstawiane historie osób oszukanych, niesłusznie oskarżonych przez urzędników oraz wymiar sprawiedliwości.

Godzinna audycja będzie emitowana w czwartki o godz. 17. W pierwszym wydaniu zostaną przedstawione problemy wychowawców i wychowanków domu dziecka w Malborku.

„W audycji »SOS reporterzy« zadaniem dziennikarzy Radia Gdańsk jest nie tylko ujawnienie różnych nieprawidłowości, błędnych decyzji urzędników i osób reprezentujących wymiar sprawiedliwości. Dziennikarze będą starali się znaleźć rozwiązanie danego problemu lub przynajmniej publicznie przedstawiać racje zainteresowanych” - informuje nadawca.

W ostatnim czasie TVP Info oraz TV Republika wprowadziły programy „Kasta” oraz „Ponad prawem”, w których przedstawiane są historie ludzi poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości.

(PAZ, 13.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.