Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwia Kosińska dołączyła do zespołu Move Closer

Sylwia Kosińska jest związana z branżą reklamową i technologiczną od 10 lat (fot. materiały prasowe)

Sylwia Kosińska w Move Closer ma być odpowiedzialna za budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami, usprawnienie procesów wewnętrznych firmy oraz rozszerzanie aktualnego portfela klientów.

Kosińska jest związana z branżą reklamową i technologiczną od 10 lat. Doświadczenie zdobywała w dziale marketingu Banku Pekao SA, realizując projekty i kampanie digital dla bankowości detalicznej. Następnie w K2 Internet prowadziła zespół obsługi klienta, realizując projekty dla największych klientów firmy, m.in. PZU, Centrum Nauki Kopernik, P&G, T-mobile i Janssen Polska. Przez ostanie lata, jako account director, zarządzała zespołem obsługi klienta w Efigence, sprawując biznesową opiekę nad kluczowymi klientami firmy, takimi jak Bank Pekao SA, Energa, Nationale-Nederlanden i Nordea.

Move Closer to działający od ponad trzech lat software house skupiający się na usługach UX/UI design, kompleksowym wdrażaniu projektów digital, a także analizie performance.

(AMS, 13.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.