Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycja Lukjanow w jury konkursu The One Show

Patrycja Lukjanow zarządza kreacją w warszawskim biurze Saatchi & Saatchi (fot. materiały prasowe)

Patrycja Lukjanow, creative director w Saatchi & Saatchi, zasiądzie w tegorocznym jury nowojorskiego konkursu The One Show. Oceni prace w kategorii Branded Entertainment.

The One Show to międzynarodowy konkurs, który rozdaje jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży kreatywnej na świecie - Ołówki - przyznawane od ponad 40 lat. W tegorocznym jury The One Show Lukjanow będzie jedynym przedstawicielem z Polski.

Patrycja Lukjanow ma ponad 15 lat doświadczenia w pracy w agencjach kreatywnych na świecie. Pracowała m.in. w Euro RSCG Sydney, M&C Saatchi Sydney, Iris Worldwide Amsterdam oraz realizowała projekty kreatywne na rynku reklamowym w Londynie. Obecnie razem z Michałem Desowskim zarządza kreacją w warszawskim biurze Saatchi & Saatchi.

Wręczenie nagród odbędzie się na The One Show Ceremony, podczas The One Club for Creativity’s Creative Week (11-15 maja) w Nowym Jorku.

(AMS, 11.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.