Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja Grayling Poland obsługuje park wodny pod Mszczonowem

Suntago Wodny Świat powstaje we wsi Wręcza pod Warszawą (fot. materiały prasowe)

Agencja Grayling Poland będzie obsługiwać Park of Poland powstający w Mszczonowie.

Grayling Poland odpowiada za kompleksową obsługę public relations nowo pozyskanego klienta, jakim jest Park of Poland (pierwszy etap obiektu będzie działał pod nazwą Suntago Wodny Świat). W ramach współpracy agencja odpowiada za wszystkie obszary działań PR, w tym za komunikację lifestylową, korporacyjną, kryzysową i za doradztwo strategiczne. Ponadto Grayling Poland prowadzi biuro prasowe i koordynuje współpracę z blogerami. A w związku ze zbliżającym się otwarciem parku Suntago Wodny Świat, które nastąpi 20 lutego, agencja tworzy koncepcje kreatywne eventów i zajmuje się ich realizacją.

Suntago Wodny Świat powstaje we wsi Wręcza położonej w gminie Mszczonów. Będzie to największy zadaszony park wodny w Europie.

(IKO, 10.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.