Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Kapłan tymczasowo za Marka Kmiecika w Grupie CCC

Grupa CCC informuje, że jest obecnie w procesie rekrutacji nowego dyrektora marketingu

Monika Kapłan tymczasowo odpowiada za marketing firmy CCC. Zastąpi Marka Kmiecika, który z końcem lutego odchodzi z firmy. Trwa rekrutacja mająca wyłonić jego następcę.

Według oficjalnego komunikatu Grupy CCC firma wdraża strategię na lata 2020-2022. Jej realizację, jako zewnętrzny konsultant, ma koordynować Monika Kapłan, do czasu wyłonienia nowego dyrektora marketingu. Grupa CCC poinformowała, że jest obecnie w procesie rekrutacji nowego dyrektora marketingu oraz planuje dalsze wzmocnienia zespołu, m.in. w obszarze szeroko pojętego digital, social media i performance.

Jednocześnie podano, że ze struktur marketingu CCC odchodzi Marek Kmiecik, dotychczasowy szef zespołu, o czym informowaliśmy we wczorajszym "Presserwisie".

Monika Kapłan ostatnio związana był z firmą LPP, gdzie była global marketing directorem.

(AMS, 07.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.