Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Kmiecik odchodzi z CCC

CCC SA to sieć salonów sprzedających obuwie w Polsce, ale też w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Łotwie i Ukrainie, w Austrii, Słowenii, Chorwacji, Turcji, Niemczech, Rosji i Rumunii

Marek Kmiecik, doradca zarządu ds. strategii i komunikacji marketingowej w firmie CCC, odpowiedzialny za marketing firmy, odchodzi z niej z końcem lutego.

Kmiecik potwierdził, że kończy pracę w CCC, zapowiedział, że o nowym miejscu pracy poinformuje w maju. - Pracowałem w CCC pięć lat - mówi Kmiecik - Strategia marketingu i komunikacji firmy na rok 2020 jest ustalona i realizowana, więc zostawiam firmę w bezpiecznym miejscu - dodaje Kmiecik.

Stanowisko dyrektora marketingu CCC objął w marcu 2015 roku. W sierpniu 2017 roku został doradcą zarządu ds. strategii i komunikacji marketingowej.

Do października 2014 roku Kmiecik był dyrektorem marketingu i wiceprezesem firmy produkującej wędliny Tarczyński SA. Wcześniej przez siedem lat pracował w Hoop Polska jako dyrektor marketingu i członek zarządu. Przez 11 lat był związany z Mieszko SA, też jako dyrektor marketingu.

Ambasadorami sieci salonów CCC sprzedających buty byli Anja Rubik, Sasha Knezevic, Anna Przybylska i Piotr Adamczyk.

(AMS, 06.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.