Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PKN Orlen potwierdza zatrudnienie Zuzanny Falzmann

Zuzanna Falzmann do PKN Orlen przeszła z TVP (fot. archiwum prywatne)

Zuzanna Falzmann, dotychczas dziennikarka Telewizji Polskiej, objęła stanowisko dyrektor wykonawczej ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen - przekazało "Presserwisowi" biuro prasowe koncernu.

Tym samym potwierdziły się nieoficjalnie ustalenia "Presserwisu". Falzmann rozpoczęła pracę w Orlenie w czwartek 6 lutego.

Zuzanna Falzmann od listopada 2019 roku prowadziła "Panoramę" w TVP 2. Od lipca 2016 roku do czerwca 2019 roku była korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych. Od 2008 roku pracowała w Stanach Zjednoczonych jako korespondentka Polsat News. Wcześniej była m.in. prowadzącą i wydawczynią programu "VIP" w TV 4. Pracę dziennikarską zaczynała w TVN.

Dwa lata temu, w lutym 2018 roku, z TVP do PKN Orlen przeszła Ewa Bugała, która została dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej. Po tym jak pojawiło się wiele krytycznych uwag dotyczących powierzenia jej tego stanowiska, Bugała zrezygnowała po dwóch dniach. Miesiąc później wróciła do telewizji publicznej.

(KOZ, 06.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.