Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zuzanna Falzmann ma przejść z TVP do PKN Orlen

Zuzanna Falzmann ostatnio prowadziła w TVP 2 "Panoramę" (fot. archiwum prywatne)

Z Telewizji Polskiej odchodzi Zuzanna Falzmann, była korespondentka w Stanach Zjednoczonych. Z naszych informacji wynika, że ma przejść do koncernu paliwowego PKN Orlen.

"Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję, że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym" - napisała na Twitterze Zuzanna Falzmann. Nie poinformowała o dalszych planach zawodowych, jednak - jak się dowiedzieliśmy - ma pracować w PKN Orlen. Ani Falzmann, ani Orlen nie odpowiedzieli na nasze pytanie, jakie obejmie stanowisko w spółce.

Zuzanna Falzmann od listopada 2019 roku prowadziła "Panoramę" w TVP 2. Od lipca 2016 roku do czerwca 2019 roku była korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych. Od 2008 roku pracowała w Stanach Zjednoczonych jako korespondentka Polsat News. Wcześniej była m.in. prowadzącą i wydawczynią programu "VIP" w TV 4. Pracę dziennikarską zaczynała w TVN.

Dwa lata temu, w lutym 2018 roku, z TVP do PKN Orlen przeszła Ewa Bugała, która została dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej. Po tym jak pojawiło się wiele krytycznych uwag dotyczących powierzenia jej tego stanowiska, Bugała zrezygnowała po dwóch dniach. Miesiąc później wróciła do telewizji publicznej.

(KOZ, 05.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.