Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP unieważniła przetarg na budowę siedzib dla dwóch oddziałów

Siedziby TVP Kielce i TVP Gorzów mają być identyczne (Fot. TVP)

Telewizja Polska unieważniła przetarg na budowę siedzib dla dwóch oddziałów spółki - w Kielcach i Gorzowie Wielkopolskim.

Wszystkie oferty przewyższały kwotę, jaką spółka zamierzała przeznaczyć. Telewizja planowała wydać na budowę siedzib 20,6 mln zł, a wykonawcy proponowali kwoty od 30,4 do 59,1 mln zł.

Według planów nowe siedziby TVP 3 Kielce i TVP Gorzów mają mieć po ok. 1,6 tys. mkw. powierzchni użytkowej i liczyć po trzy kondygnacje. W każdym będą dwa studia - jedno o powierzchni 75 mkw., drugie - 131 mkw. Dachy budynków mają być przystosowane do urządzenia studia plenerowego.

TVP 3 Kielce od 2003 roku wynajmuje pomieszczenia od Kieleckiego Centrum Kultury. Z kolei TVP 3 Gorzów mieści się na trzecim piętrze wieżowca na gorzowskim Górczynie.

TVP z tego samego powodu unieważniła przetarg na budowę hali zdjęciowej.

(KOZ, 03.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.