Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polregio kontynuuje współpracę z agencją Up&More

Up&More realizuje dla przewoźnika kampanię sprzedażową (fot. materiały prasowe)

Przewoźnik kolejowy Polregio (Przewozy Regionalne) wybrał ponownie agencję Up&More do promocji serwisów rezerwacji biletów i aplikacji mobilnej.

W ramach współpracy Up&More realizuje kampanię internetową, której celem jest wzrost sprzedaży biletów na pociągi przewoźnika Polregio. Promowane są podróże podczas tegorocznych ferii zimowych. Agencja odpowiada za aktywności obejmujące kampanie w wyszukiwarce i sieci reklamowej Google, Facebook Ads oraz za reklamy aplikacji w Google Play i App Store.

"Po raz kolejny powierzyliśmy realizację kampanii agencji Up&More ze względu na zadowalające efekty poprzednich realizacji" - komentuje Sylwia Szyszkowska-Wilkowska, naczelnik wydziału marketingu i promocji w Polregio.

(IKO, 31.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.