Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kuchnia+ i Domo+ wiosną wprowadzą 12 lokalnych produkcji

Kuchnia+ kontynuować będzie m.in. program "Bitwa na smaki", który prowadzą Matteo Brunetti i David Gaboriaud (fot. materiały prasowe)

Kuchnia+ i Domo+, lifestylowe kanały platformy Canal+, pokażą wiosną łącznie 12 lokalnych produkcji.

W Kuchni+ pojawią się kontynuacje programów: "Bitwa na smaki" (prowadzą Włoch Matteo Brunetti i Francuz David Gaboriaud), "Widelcem po mapie" Damiana Kordasa i Jagny Niedzielskiej, "ABC gotowania - kuchnia włoska" Mariety Mareckiej i "Kucharskiego pomysł na wypiek" z Piotrem Kucharskim, a także dwie pozycje prowadzone przez Andrzeja Polana: "Czy na pewno umiesz gotować" i "Grillowa Polana".

W Domo+ widzowie będą mogli oglądać nowe sezony programów "Wyzwanie nowe mieszkanie" Damiana Urbańczyka, "Pogotowie remontowe Wieśka" Wiesława Skiby, "Remont w 48h" Tomasza Pągowskiego, "Rośliny Karoliny" Karoliny Kudłacik, "Meblokreacje" Artura Indyka i "Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn".

W 2019 roku udział Kuchni+ w rynku wyniósł 0,1 proc., a Domo+ 0,12 proc. (dane Nielsen Audience Measurement).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 28.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.