Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Domo+ i Kuchnia+ zapowiadają nowe programy

"Gdzie rosną pieniądze" poprowadzi Joanna Dymmel (fot. Domoplus.pl)

Kanał Domo+ wprowadza do ramówki dwie lokalne produkcje. Nowy program pojawi się też w Kuchni+.

Joanna Dymmel, autorka książki "Gdzie rosną pieniądze", poprowadzi w Domo+ program pod tym samym tytułem. Będzie pokazywać, że domy i mieszkania są pełne rzeczy, które można sprzedać. Program będzie emitowany od tego weekendu w soboty o 18.

Druga nowość Domo+ to "Moje wymarzone miejsca". Bohaterowie programu mają swój kawałek działki i budżet na jej zagospodarowanie. Ekipa z architektem Maciejem Rempalskim pomoże im zrealizować marzenia. Odcinki programu emitowane będą w niedziele o 17, od 29 listopada.

Z kolei w listopadowej ramówce Kuchni+ znajdzie się program "Nie bój ryby". Prowadzący Bartek Lisek, który pracował jako kucharz okrętowy, w każdym odcinku przedstawi trzy dania z ryb - przystawkę, zupę i danie. "Nie bój ryby" nadawany będzie w niedziele o 12.30, od 29 listopada.

Oba lifestylowe kanały należą do Canal+ Polska.

(KOZ, 05.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.