Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w zarządzie agencji mediowej PZU i Orlenu

PKN Orlen wraz z Grupą PZU będą wspólnie dokonywać zakupów marketingowych (fot. materiały prasowe)

Do zarządu Sigmy Bis, spółki mającej zajmować się planowaniem i zakupem mediów, którą tworzą PKN Orlen i Grupa PZU, weszli Artur Muszkiet i Tomasz Jakubiak. Bartłomiej Dzieliński z rady nadzorczej Orlenu został oddelegowany do wykonywania czynności prezesa zarządu.

Sigma Bis ponownie zmieniła skład rady nadzorczej i zarządu. Jak wynika z Krajowego Rejestru Sądowego, do zarządu weszli: Artur Muszkiet, były dyrektor zarządzający Ströer Digital Media, i Tomasz Jakubiak, były wiceprezes Orlen Aviation, który od października 2019 roku zasiadał w radzie nadzorczej Sigmy Bis, wykonując czynności prezesa zarządu. Ponadto Bartłomiej Dzieliński, członek rady nadzorczej PKN Orlen, został oddelegowany do wykonywania czynności prezesa zarządu Sigmy Bis.

Z rady nadzorczej została odwołana Kamilla Biernikowicz, która w ostatnich miesiącach wykonywała czynności wiceprezesa zarządu. Jednocześnie do rady nadzorczej dołączyli: Wojciech Iwanicki z Grupy PZU i Joanna Zakrzewska, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej PKN Orlen.

Galeria: Zdjęcia roku

(IKO, 21.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.