Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Baca-Pogorzelska poprowadzi audycję w Tok FM

Karolina Baca-Pogorzelska w latach 2016-2019 pracowała w "Dzienniku Gazecie Prawnej" (screen: YouTube/Tomasz Lis)

Karolina Baca-Pogorzelska pod nieobecność Piotra Maślaka poprowadzi w środę 22 stycznia audycję radia Tok FM "Pierwsze śniadanie w Toku" i przegląd prasy gospodarczej.

"Pierwsze śniadanie w Toku" to poranna audycja informacyjno-publicystyczna poruszająca w luźniejszej formule tematy polityczne i gospodarcze. Od poniedziałku do piątku między 5 a 7 rano prowadzi ją Piotr Maślak, który obecnie jest na dwutygodniowym urlopie. - W związku z jego nieobecnością na antenie pojawiają się inne osoby, w tym Baca-Pogorzelska. To nie oznacza, że będzie na stałe na antenie. Jeśli chodzi o dalsze losy, nie zostały podjęte decyzje - informuje nas Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory.

- Prawdopodobnie będziemy testować nie tylko "Pierwsze śniadanie", ale również inne audycje w innych godzinach - mówi "Presserwisowi" Baca-Pogorzelska. Dziennikarka współpracowała już z radiem Tok FM, przed ubiegłorocznymi wyborami parlamentarnymi była jedną z prowadzących podcast "Ostatnie 24 godziny kampanii".

Karolina Baca-Pogorzelska zajmuje się tematyką górniczą i energetyczną. Od czerwca 2016 roku do końca listopada 2019 roku pracowała w "Dzienniku Gazecie Prawnej" (Infor Biznes). W 2018 roku wspólnie z Michałem Potockim otrzymała nagrodę Grand Press za cykl o imporcie antracytu wydobywanego w okupowanym Donbasie.

Galeria: Polskie seriale 2019 roku

(JSX, 21.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.