Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Rosiak nie poprowadzi już audycji "Raport o stanie świata"

Dariusz Rosiak w publicznym radiu dziennikarz pracuje od 2006 roku (screen: YouTube.com/FundacjaBatorego)

Dariusz Rosiak poinformował na Facebooku, że nie poprowadzi dwóch kolejnych audycji "Raport o stanie świata", choć jego umowa z Polskim Radiem wygasa z końcem stycznia.

"Raport o stanie świata" emitowany był na antenie Trójki w soboty. Ostatnie dwie audycje prowadzone przez Rosiaka miały być nadane 18 i 25 stycznia.

"Nie znam powodu tej decyzji. W kolejne soboty też nie poprowadzę. »Raport o stanie świata« jako autorski program Dariusza Rosiaka przestaje istnieć w Trójce, co nie znaczy, że przestaje istnieć w ogóle - przynajmniej taką mam nadzieję. Przechodzi raczej w stan czasowego zawieszenia. Będę Państwa informował o jego dalszych losach" - napisał Rosiak na profilu audycji na Facebooku.

Jak informowaliśmy we wtorek, Polskie Radio nie przedłużyło umowy Dariuszowi Rosiakowi, która obowiązuje do końca stycznia. W publicznym radiu dziennikarz pracuje od 2006 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 17.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.