Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sport Brokers reprezentuje Wilfredo Leona

Wilfredo Leon od lipca 2019 roku jest reprezentantem Polski (screen: YouTube.com/Radio ZET)

Siatkarz reprezentacji Polski i włoskiego klubu Perugia Wilfredo Leon jest reprezentowany przez agencję Sport Brokers. Dołączył do takich sportowców, jak Grzegorz Krychowiak, Jerzy Dudek i Sebastian Mila.

– Nawiązanie współpracy z Wilfredo Leonem jest dla nas świetnym początkiem intensywnego sportowo 2020 roku, w którym odbędą się m.in. Igrzyska Olimpijskie w Tokio - informuje w komunikacie Rafał Romaniuk, prezes Sport Brokers.

Agencja Sport Brokers powstała wiosną 2019 roku. Zajmuje się sprzedażą oferty reklamowej sportowców, influencerów oraz mediów sportowych, od niedawna także nowo powstałym Kanałem Sportowym na YouTube, który tworzą Michał Pol, Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski (także reprezentowani przez Sport Brokers) oraz Tomasz Smokowski.

Galeria: Polskie seriale 2019 roku

(MNI, 15.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.