Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program Roberta Janowskiego nie wróci wiosną do TV Puls

Program Roberta Janowskiego w TV Puls oglądało średnio 467 tys. widzów (fot. APKA/Telewizja Puls)

TV Puls nie będzie wiosną kontynuować programu Roberta Janowskiego "Gra muzyka", który zadebiutował w ramówce jesienią.

- W sezonie wiosennym nie planujemy powrotu programu na antenę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. Tej wiosny stawiamy głównie na seriale - wyjaśnia Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Program Roberta Janowskiego "Gra muzyka", nadawany od 7 września do 9 listopada w soboty o 19, oglądało w TV Puls średnio 467 tys. widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

Nowością w wiosennej ramówce TV Puls będzie serial fabularno-dokumentalny "Reporterzy. Z życia wzięte". Na wiosnę stacja szykuje również - jak zapowiada nadawca - "program z nietuzinkowymi, jedynymi w swoim rodzaju bohaterami". Na antenie pojawi się także szósty sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw".

W 2019 roku TV Puls miał 3,5 proc. udziału w rynku (3,79 proc. w grupie komercyjnej), a Puls 2 - 1,91 proc. (2,13 proc.; dane Nielsen Audience Measurement).

Galeria: Telewizyjne hity 2019 roku

(KOZ, 15.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.