Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Abp Marek Jędraszewski został Człowiekiem Roku klubów "Gazety Polskiej"

Marka Jędraszewskiego doceniono m.in. za słowa o "tęczowej zarazie" (screen: YouTube/Radio Maryja)

Kluby "Gazety Polskiej" uhonorowały metropolitę krakowskiego abp. Marka Jędraszewskiego tytułem Człowieka Roku. Przypomniano m.in. jego słowa o "tęczowej zarazie", "bezwzględnej mistyfikacji" w sprawie Smoleńska i krytykę "ekologizmu".

Kluby przyznały hierarsze tytuł za to, że "nie boi się mówić prawdy o dzisiejszym świecie, nawet jeżeli wielu to przeszkadza", za "walkę z postprawdą", krytykę "ekologizmu" i słowa o "bezwzględnej mistyfikacji" dotyczącej katastrofy smoleńskiej. Wspominano też jego stosunek do "ideologii LGBT". "Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. (…) Nie czerwona, ale tęczowa" – mówił podczas mszy z okazji 75. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego.

Według informacji zamieszczonej na stronie za nagrodzeniem Jędraszewskiego głosowała większość członków klubów. W poprzednich latach tytuł otrzymali m.in. Lech Kaczyński, Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, Beata Szydło i Mariusz Kamiński.

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(JSX, 14.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.