Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Siemieniec doradcą ds. rozwoju serwisów biznesowych WP

Tomasz Siemieniec od 2008 do 2019 roku był redaktorem naczelnym "Pulsu Biznesu" (fot. materiały prasowe)

Wieloletni redaktor naczelny "Pulsu Biznesu" (Bonnier Business Polska) Tomasz Siemieniec dołączył do Wirtualnej Polski. Jest doradcą zarządu spółki ds. rozwoju serwisów biznesowych. Ostatnio był pełnomocnikiem prezesa zarządu Legii Warszawa.

Oprócz wsparcia zarządu zadaniem Tomasza Siemieńca jest praca nad serwisami Money.pl i WP Finanse, w tym wsparcie bieżącej pracy redakcji. Siemieniec wejdzie także w skład kapituły nagród gospodarczych Money.pl.

"Teraz będzie to moje najważniejsze wyzwanie, ale zamierzam realizować też inne projekty doradcze, m.in. współpracę z Dariuszem Mioduskim, właścicielem i prezesem Legii Warszawa" - wyjaśnia w komunikacie Tomasz Siemieniec, który od marca 2019 roku pełnił funkcję pełnomocnika prezesa zarządu Legii Warszawa ds. rozwoju biznesu, ale współpracę z klubem w tym zakresie zakończył z końcem grudnia. 

Tomasz Siemieniec od 1996 roku był związany z Bonnier Bussines Polska. W latach 2001-2008 był zastępcą redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu", a od 2008 do 2019 roku redaktorem naczelnym.

W październiku ubiegłego roku Money.pl według danych PBI/Gemius odwiedziło 6,94 mln użytkowników i był na pierwszym miejscu w zestawieniu serwisów o tematyce biznes, finanse i prawo. WP Finanse miał zaś 4,54 mln użytkowników, co dało mu czwarte miejsce.

Galeria: Zdjęcia roku

(MNI, 14.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.