Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info szykuje program "Kasta" o procesach sądowych

"Kasta" zadebiutuje w TVP Info jeszcze w styczniu (fot. materiały prasowe)

TVP Info szykuje nowy program "Kasta", którego tematem będą procesy sądowe. Program zadebiutuje w ramówce jeszcze w styczniu. Oficjalną informację podano w sobotę, gdy odbywały się demonstracje przeciwko nowej ustawie o sądach.

- Program będzie prezentował najbardziej kontrowersyjne, wzbudzające wątpliwości i poczucie niesprawiedliwości wyroki sądowe, które zapadają w Polsce - zapowiada Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Wyroki te w formie krótkich materiałów przedstawiane będą od poniedziałku do czwartku o 21.30. W piątki o 21 program ma mieć formułę podsumowania z dyskusją w studiu.

W sobotę pod hasłem "Prawo do niezawisłości, prawo do Europy" ulicami Warszawy przeszedł Marsz Tysiąca Tóg. Demonstracji przeciwko nowelizacji przez rząd ustaw sądowych towarzyszyła też niewielka kontrmanifestacja środowisk prawicowych. Mimo wcześniejszego jej promowania w internecie, m.in. przez redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza, frekwencja była niewielka.

Galeria: Telewizyjne hity 2019 roku

(KOZ, 13.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.