Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester TVP 2 stracił widzów, a Polsatu - zyskał

Najwięcej widzów przyciągnęła impreza TVP 2 (fot. materiały prasowe)

TVP 2 w sylwestra wygrał rywalizację z Polsatem i TVN, ale koncert pokazywany przez Dwójkę zgromadził mniej widzów niż przed rokiem. 

Transmisja koncertu z Zakopanego przyciągnęła do TVP 2 średnio 4,96 mln widzów. To o ponad pół miliona osób mniej niż rok wcześniej (5,51 mln).

Koncert Polsatu ze Stadionu Śląskiego na głównej antenie oglądało średnio 2,19 mln widzów, podczas gdy przed rokiem - 1,98 mln widzów.

Z kolei transmisja imprezy z Warszawy zgromadziła w TVN średnio 1,44 mln widzów (1,47 mln przed rokiem).

Dane Nielsen Audience Measurement dotyczące widowni imprez sylwestrowych na głównych antenach podał na Twitterze w Nowy Rok Mariusz Wójcicki, szef telewizji Stars TV.

Telewizja Polsat poinformowała, że transmisja jej imprezy na czterech antenach nadawcy miała łącznie ok. 2,8 mln widzów (przed rokiem 2,29 mln w trzech stacjach).

Galeria: Zdjęcia roku

(KOZ, 02.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.