Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Kevin sam w Nowym Jorku” bez Donalda Trumpa w kanadyjskiej telewizji

Widzowie nie zobaczyli m.in. części scen nakręconych w nowojorskim hotelu Plaza (screen YouTube/CH2)

Kanadyjska stacja telewizyjna CBC wyemitowała komedię “Kevin sam w Nowym Jorku” w skróconej wersji, z której wycięto m.in. występ Donalda Trumpa.

Nadawca publiczny z Kanady w okresie świątecznym wyemitował film w wersji o 8 minut krótszej od oryginału. Widzowie nie zobaczyli niektórych scen nakręconych w nowojorskim hotelu Plaza, m.in. epizodu z udziałem Donalda Trumpa, który był wówczas właścicielem hotelu. Ten ostatni skomentował decyzję CBC na Twitterze, sugerując, iż jest to rewanż premiera Kanady Justina Trudeau za naciski Trumpa dotyczące m.in. zwiększenia finansowania NATO przez ten kraj.

Przedstawiciele CBC poinformowali, że film skrócono w 2014 roku (Trump został prezydentem USA dwa lata później), po nabyciu przez stację praw do jego emisji, a wynikało to przede wszystkim z konieczności dopasowania czasu trwania do ramówki.

Galeria: Najpopularniejsze hasła w Google w 2019 roku

(LL, 30.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.