Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennik.pl został gruntownie przebudowany

Modyfikacje na Dziennik.pl dotyczą m.in. sekcji Wiadomości (screen: dziennik.pl)

Dziennik.pl (Infor Biznes) odświeżył szatę graficzną i układ strony. Zmieniony został także jej CMS.

- Zmieniliśmy wszystko, poczynając od fontu, poprzez grafiki, na layoutach stron kończąc. Dotyczy to zarówno strony głównej, jak i serwisów tematycznych, wersji mobilnej i na urządzenia desktopowe - mówi Rafał Mandes, dyrektor działu digital & video Infor Biznes. Rozbudowane zostały moduły: Sport, Gospodarka, Życie gwiazd, Styl życia, Technologie, Auto, Rozrywka i kultura, Podróże, Wideo.

Zmieniony został także system zarządzania zawartością Dziennik.pl. Nowy CMS serwisu jest połączony z tym, który służy obsłudze strony Infor.pl. Dotąd redakcje korzystały z dwóch odrębnych systemów.

W pierwszej połowie przyszłego roku zmiany obejmą należący do Infor Biznes serwis Forsal.pl.

Jak wynika z badania Gemius/PBI, w listopadzie serwis Dziennik.pl miał 3,15 mln użytkowników, co dało mu piąte miejsce w zestawieniu serwisów dzienników ogólnopolskich.

Galeria: Najpopularniejsze hasła w Google w 2019 roku

(MNI, 19.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.