Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanały premium ZDF na Amazon Prime Video

Za 4,99 euro miesięcznie klienci Amazon Prime w Niemczech i Austrii uzyskują dostęp do seriali ZDF, filmów i programów dokumentalnych (fot. Pixabay.com)

Niemiecka publiczna stacja telewizyjna ZDF po raz pierwszy wprowadziła swoją markę telewizyjną premium na platformie innej firmy, uruchamiając programy ZDF na Amazon Prime Video.

Za 4,99 euro miesięcznie klienci Amazon Prime w Niemczech i Austrii uzyskują dostęp do seriali ZDF, filmów i dokumentów, które nie są już dostępne w regularnej bezpłatnej usłudze telewizyjnej ZDFmediathek. Oferta może być testowana bezpłatnie przez 14 dni.

W pakiecie ZDF znajdują się istniejące kanały ZDF Amazon Prime: ZDF Krimi, ZDF Herzkino, Terra X i ZDFtivi. Ostatni w cenie 3,99 euro za miesiąc, pozostałe kosztują o euro mniej. ZDF select wraz z ZDFtivi, ARD Plus i ARD Plus Kids zadebiutował w październiku 2018 roku na platformie IPTV MagentaTV Deutsche Telekom, dotąd mającej do nich prawa na wyłączność.  

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(MAC, 17.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.