Temat: Grand Press

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gałczyńska: „Runie mit teflonowego PiS-u”

Magdalena Gałczyńska została nagrodzona za news „Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości” (fot. Adam Kozak/"Press")

Magdalena Gałczyńska, laureatka Grand Press w kategorii News, jest przekonana o sile mediów, które mogą zachwiać mocną pozycją partii rządzącej.

Dziennikarka Onetu przypomina, że Prawo i Sprawiedliwość bywa nazywane „partią teflonową”, której nic nie jest w stanie ruszyć ani jej zaszkodzić.

- Jest tak wiele materiałów krytycznych, pokazujących nieudolność lub nawet czasami nieuczciwość tej władzy, że w którymś momencie mit tego tzw. teflonu w końcu runie - ocenia Gałczyńska.

Dziennikarka została nagrodzona za news „Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości”. Jury doceniło, że Magdalena Gałczyńska rozpracowała powiązania hejterki internetowej i ujawniła związek wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka z grupą hejterską mającą na celu skompromitowanie sędziów nieposłusznych władzy.

⇒ Zobacz też: Pełna lista nagrodzonych w Grand Press 2019

(PAZ, 10.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.