Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Szubartowicz poprowadził debatę prawyborczą PO

Przemysław Szubartowicz w 2016 roku odszedł z Polskiego Radia (screen: YouTube/Platforma Obywatelska)

Były dziennikarz Programu I Polskiego Radia i redaktor naczelny serwisu Wiadomo.co Przemysław Szubartowicz poprowadził sobotnią debatę prawyborczą PO.

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak w sobotę wzięli udział w prawyborczej debacie, transmitowanej m.in. na Facebooku i YouTube Platformy Obywatelskiej. Prezentowali poglądy m.in. na tematy związane z polityką zagraniczną, zdrowiem, gospodarką i ekologią. Kidawa-Błońska i Jaśkowiak uczestniczą w partyjnych prawyborach, które 14 grudnia mają wyłonić kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta.

Szubartowicz jest redaktorem naczelnym serwisu publicystycznego Wiadomo.co. W marcu 2016 roku dziennikarz odszedł z Polskiego Radia po tym, jak został odsunięty od audycji w pierwszym dniu pracy nowego dyrektora Jedynki Rafała Porzezińskiego. Szubartowicz w Jedynce pracował od jesieni 2009 roku. Prowadził m.in. "Rozmowę dnia", "Z kraju i ze świata", "Polska i świat".

(JSX, PAP, 09.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.