Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mela Koteluk i Grzegorz Turnau w kampanii Škody

Mela Koteluk pojawiła się w spotach prezentujących samochód elektryczny CitiGOe iV (fot. Adam Pluciński/materiały prasowe)

Piosenkarze Mela Koteluk i Grzegorz Turnau zostali twarzami najnowszej kampanii Škody (Volkswagen Group). Promują samochody elektryczne, które po raz pierwszy pojawiły się w ofercie marki.

W kampanii "Co Cię napędza" promowane są zarówno samochody elektryczne, jak i hybrydowe, dostępne w sprzedaży od 2020 roku. Mela Koteluk pojawiła się w spotach prezentujących samochód elektryczny CitiGOe iV, który promowany jest hasłem "Napędzana pozytywną energią". Grzegorz Turnau hasłem "Nowa definicja hybrydy" promuje samochód hybrydowy Superb iV. 

Działania reklamowe potrwają do marca przyszłego roku. Kampania prowadzona jest w radiu, telewizji i w internecie. Planowaniem i zakupem mediów dla Škody zajmuje się agencja PHD.

(IKO, 09.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.