Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

AMS rozszerzyła ofertę nośników Cityinfo o treści ekonomiczne

Fiszki ekonomiczne TEP wyświetlane są na nośnikach Cityinfo (fot. materiały prasowe)

Firma reklamy zewnętrznej AMS rozszerzyła ofertę cyfrowych nośników informacyjno-reklamowych Cityinfo o treści o tematyce ekonomicznej. Pierwszym klientem, który promuje się w ten sposób, jest Towarzystwo Ekonomistów Polskich.

TEP w ramach współpracy z AMS opracował cykl edukacyjny TEPiszki - fiszki o tematyce ekonomicznej, które są wyświetlane na nośnikach Cityinfo znajdujących się w warszawskiej komunikacji miejskiej (w autobusach), a także na cyfrowych nośnikach we wszystkich miastach, gdzie działa AMS (w wiatach przystankowych i galeriach handlowych). "Chcemy ze swoim cyklem dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i w prosty sposób wyjaśniać zawiłe ekonomiczne pojęcia" - komentuje Rafał Rudzki, członek rady TEP.

Cityinfo jest miejskim serwisem informacyjno-reklamowym AMS, w którym prezentowane są treści w takich kategoriach, jak: podróże, moda i uroda, fitness, zdrowie, wnętrza, wydarzenia, a od grudnia - ekonomia.

(IKO, 06.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.