Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Halo Polska" zamiast wyjazdu Wiktora Batera do Syrii

Menedżerem programowym Halo.Radia jest Kuba Wątły (screen: YouTube/Kuba Wątły TV)

Halo.Radio chce przeznaczyć pieniądze z akcji crowdfundingowej na planowany wyjazd Wiktora Batera do syryjskiej Rożawy na zupełnie inny projekt pod tytułem "Halo Polska". 

Halo.Radio na projekt wyjazdu do Syrii zebrało niecałe 30 tys. zł z zaplanowanych 80 tys. Ale informuje, że wyjazd Batera do Syrii i tak nie byłby możliwy. "Trudnością okazał się stan zdrowia Wiktora, który z końcem listopada musiał rozpocząć leczenie, żeby wrócić do nas na początku stycznia 2020 roku" - pisze Halo.Radio na swoim profilu facebookowym.

Jak mówi "Presserwisowi" Kuba Wątły, menedżer programowy Halo.Radia, rozgłośnia nie musi prosić darczyńców o zgodę na zmianę celu zbiórki. - Ale zachowujemy się po dżentelmeńsku i pytamy - oświadcza. W tym celu radio do piątku prowadzi sondę na Facebooku.

Proponowany projekt "Halo Polska" byłby mobilnym studiem, które kilka razy w miesiącu odwiedzałoby różne miejscowości w kraju. Jak tłumaczy Wątły, prowadzić je mają wymiennie wszyscy pracujący na antenie Halo.Radia. "Podczas każdej takiej wizyty poprowadzimy »od Was« i z Wami 3 pasma programowe (czyli 6 godzin programu). Opowiecie o wszystkim, co jest dla Was ważne, pokażecie, jak radzicie sobie z codziennością i jak realizujecie idee Waszego Społeczeństwa Obywatelskiego" - wyjaśnia Halo.Radio na Facebooku. Rozgłośnia działa w internecie od października.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 03.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.