Dział: RADIO

Dodano: Listopad 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwie wieloletnie menadżerki odchodzą z biura reklamy Eurozet

Justyna Wojtkowska Studiem Zet kierowała od 2007 do 2019 roku (fot. Studiozet.pl)

Z biura reklamy Eurozetu odchodzą dwie wieloletnie menadżerki: Justyna Wojtkowska, była szefowa Studia Zet, i Renata Wysocka, dyrektor obsługi klienta na rynek warszawski. To kolejne w ostatnim czasie ruchy personalne w tym koncernie, który w przyszłym roku całkowicie zamierza przejąć Agora.

Justyna Wojtkowska kierowała Studiem Zet, które zajmuje się produkcją reklam audio i wideo, od 2007 roku. W kwietniu na stanowisku dyrektora studia zastąpił ją Mikołaj Lampart. Wojtkowska do zespołu Studia Zet dołączyła w połowie lat 90. XX wieku.

Renata Wysocka w biurze reklamy była dyrektorem obsługi klienta na rynek warszawski. Wcześniej m.in. pełniła funkcję zastępcy dyrektora sprzedaży ogólnopolskiej. Pracę w biurze reklamy Eurozetu zaczęła w 2004 roku.

Z kolei z zespołu Radia Zet odchodzi Justyna Kierzkowska, content social media manager rozgłośni.

Jak już informowaliśmy, z Eurozetem rozstaje się również dyrektor marketingu Agnieszka Szozda i trzy osoby z kierowanego przez nią działu. Są to: research manager Przemysław Demianowski, brand manager Meloradia Agnieszka Tarasiuk i asystentka ds. marketingu Adrianna Ciejka.

Agora już zapowiedziała, że w przyszłym roku będzie chciała stać się 100 proc. właścicielem Eurozetu (w lutym kupiła 40 proc. udziałów w tym koncernie). Wniosek w tej sprawie rozpatruje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Przed podjęciem decyzji zamierza przeprowadzić badanie rynku. 

Po ewentualnym przejęciu Eurozetu rynek spodziewa się ruchów personalnych, dostrzegając w tej transakcji szereg możliwych synergii. Szczególnie piony administracyjno-marketingowe Eurozetu mogą po zmianie właściciela przejść restrukturyzację.

Rzeczniczka Eurozetu Małgorzata Kozieł pytana, czy odejścia mają związek z planowaną sprzedażą Agorze pozostałych udziałów w Eurozecie, stwierdza: - Zmiany wynikają z decyzji podjętych w ramach prowadzenia regularnej działalności biznesowej.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 28.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.