Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiosną w TVN nowy serial z Karoliną Gruszką

Jedną z głównych ról w serialu zagra Karolina Gruszka (fot. materiały prasowe)

Wiosną 2020 roku TVN pokaże ośmioodcinkowy serial "Kod genetyczny" według autorskiego pomysłu stacji.

Głównym bohaterem jest genetyk Tomasz Skowroński (w tej roli Adam Woronowicz), który po śmierci żony związał się z Izą Berger (Karolina Gruszka). Praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem (Maciej Musiałowski) jest pełna napięcia.

W serialu zagrają także m.in. Julia Kijowska, Katarzyna Herman, Michał Żurawski, Krzysztof Pieczyński i Joachim Lamża. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w listopadzie i realizowane są Warszawie. "Kod genetyczny" reżyseruje Adrian Panek.

Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a scenariusze poszczególnych odcinków napisały Ewa Popiołek i Monika Trzósło. Autorem zdjęć do serialu jest Tomasz Augustynek, za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Jolanta Madejska. Kompozytorem muzyki do serialu jest Antoni Komasa-Łazarkiewicz.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 27.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.