Dział: RADIO

Dodano: Listopad 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WP zamierza przeznaczyć 500 tys. zł na radio na multipleksach DAB+

Wirtualna Polska na lokalnych multipleksach zamierza umieścić jeden z istniejących kanałów muzycznych w internecie (fot. Pixabay.com)

Nakłady Wirtualnej Polski na uruchomienie rozgłośni Open FM na multipleksach radia cyfrowego mają wynieść około 500 tys. zł - informuje prezes Jacek Świderski, prezes Wirtualna Polska Holding SA.

- Założenie jest takie, że wybieramy któryś z kanałów Open FM i puszczamy w eter - tłumaczył na spotkaniu z dziennikarzami Jacek Świderski. Jeszcze nie zdecydowano, która konkretnie ze stacji muzycznych zadebiutuje na lokalnych multipleksach radia cyfrowego. Prezes Świderski zapowiedział, że w planach są rozszczepiania takich elementów programu jak prognoza pogody.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała miejsca Open FM na multipleksach radia cyfrowego w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Częstochowie, Toruniu i Tarnowie.

Na lokalnych multipleksach znajdą się też m.in. Muzo.fm Telewizji Polsat, stołeczne Radio Kolor i Radio Leliwa z Tarnobrzega.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 20.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.