Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sikora stałym ekspertem Eurosportu

Tomasz Sikora pierwsze zawody skomentuje 30 listopada (fot. materiały prasowe)

Były biathlonista Tomasz Sikora będzie stałym komentatorem biathlonu w Eurosporcie.

Tomasz Sikora ma pracować w duecie komentatorskim z Tomaszem Jarońskim. Pierwsze zawody skomentują 30 listopada. - Będzie regularnie komentował zawody Pucharu Świata i mistrzostw świata, a także będzie jednym z ekspertów w studiach zimowych - wymienia Jakub Żychliński z biura prasowego Eurosportu. Dodaje, że jest to współpraca długoterminowa.

Sikora zajmie miejsce Krzysztofa Wyrzykowskiego, który przechodzi do Telewizji Polsat. - Eurosport prowadził rozmowy z panem Krzysztofem Wyrzykowskim, dotyczące współpracy w nadchodzącym sezonie biathlonowym. Strony nie doszły do porozumienia i pan Krzysztof Wyrzykowski zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z inną stacją - informuje Żychliński.

Tomasz Sikora w przeszłości komentował już zawody na antenie Eurosportu i był jednym z głównych ekspertów stacji podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Sikora jest wicemistrzem olimpijskim z Turynu z 2006 roku, mistrzem świata z Anterselvy z 1995 roku i wielokrotnym mistrzem Europy.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 14.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.