Dział: RADIO

Dodano: Listopad 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

KRRiT przyznała miejsca na kolejnych multipleksach DAB+

Na multipleksach pojawią się m.in. Muzo.fm i Open FM (fot. Pixabay.com)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła konkursy na nadawanie na lokalnych multipleksach radia cyfrowego w Warszawie i Częstochowie.

Na multipleksach w Warszawie i Częstochowie nadawać będą mogły: Muzo.fm (Telewizja Polsat), Open.fm (Wirtualna Polska), Bezpieczna Podróż (Fundacja Emanio Arcus), Radio Profeto (Fundacja Profeto.pl - Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji), a także Hello Radio, Disco Radio i Radio Nuta powiązane z Radiem Express FM z Bielska-Białej.

Na multipleksie w Warszawie pojawi się również: stołeczne Radio Kolor, a w Częstochowie - Radio Express FM, Radio Jasna Góra (Klasztor OO. Paulinów Jasna Góra) i Katolickie Radio Fiat (Archidiecezja Częstochowska).

Na warszawskim multipleksie KRRiT nie przyznała miejsca Radiu Warszawa (Diecezja Warszawsko-Praska) i Elektro Radiu (White House). Z kolei na częstochowskim miejsca nie otrzymały Radio Fon (DKM Media) i Twoja Polska Stacja (Agencja Reklamowa Radio Park).

Na rozstrzygnięcie czekają jeszcze konkursy na nadawanie na multipleksach DAB+ w Katowicach i Toruniu. Wcześniej KRRiT przyznała miejsca na multipleksach w Tarnowie, Poznaniu i Rzeszowie. We wtorek Krajowa Rada zdecydowała, że na poznańskim multipleksie pojawią się również Mega Radio, Disco Radio i Radio Nuta.

Do końca roku KRRiT chce ogłosić konkursy na kolejne multipleksy radia cyfrowego - w Bydgoszczy, Łowiczu, Łodzi, Kielcach, Krakowie, Opolu, a także drugi w Warszawie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 06.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.