Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja Digital Kingdom obsługuje Grupę PZU w mediach społecznościowych

Zadania Digital Kingdom obejmują obsługę platform: Facebook, LinkedIn, Twitter, YouTube oraz influencer marketing (screen Youtube/Digital Kingdom)

Agencja Digital Kingdom po wygranym przetargu odpowiada za obsługę w mediach społecznościowych Grupy PZU.

Do zadań Digital Kingdom należy opracowanie i realizacja strategii obecności Grupy PZU w mediach społecznościowych, social listening, kreacja treści i wsparcie kreatywno-koncepcyjne w bieżących projektach komunikacyjnych. Działania obejmują obsługę platform: Facebook, LinkedIn, Twitter, YouTube i influencer marketing.

Digital Kingdom odpowiada za prowadzoną właśnie kampanię społeczną PZU “Z życia też zrezygnujesz?!”, która ma zachęcić do zachowania bezpieczeństwa na drogach, w szczególności rezygnacji z używania telefonów podczas jazdy. Kampania potrwa do 13 listopada. - To element wspólnych działań Grupy PZU pod hasłem #10latdluzej, obliczonych na przekonanie Polaków do wyrobienia nawyków pozwalających cieszyć się zdrowszym i dłuższym życiem - mówi Damian Ziąber, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy PZU.

Ostatnio Grupa PZU działania w mediach społecznościowych realizowała samodzielnie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 05.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.