Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Wyborcza.pl ma nowy newsletter lokalny

Wyborcza.pl przygotowuje lokalne newslettery z 20 miast (fot. materiały prasowe)

Wyborcza.pl (Agora) zaprezentowała w poniedziałek nową odsłonę lokalnych newsletterów pod wspólnym tytułem "Dzień dobry". Teraz wszystkie mają jednolitą strukturę, wygląd i porę publikacji oraz nowe treści.

Nowymi pozycjami w lokalnych newsletterach Wyborcza.pl są informacje o pogodzie i jakości powietrza w danym regionie, rubryka "W wolnej chwili" z pomysłami na spędzenie czasu wolnego, a także "Pytanie dnia" - link do stron, na których pojawią się sondy, a dodatkowo redaktorzy mogą wykorzystać wybrane odpowiedzi czytelników jako komentarze i listy.

Wyborcza.pl przygotowuje lokalne newslettery z 20 miast. Wspólna jest teraz także pora ich publikacji - każdy jest wysyłany przed 8 rano.  

Jak wynika z badania Gemius/PBI, we wrześniu serwis Wyborcza.pl odwiedziło 6,96 mln użytkowników (spadek o 4,91 proc. w porównaniu z sierpniem).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 05.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.