Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Niefortunny wpis na profilu BMW Polska po tragicznym wypadku na Bielanach

Według BMW post był ustawiony wcześniej do automatycznej publikacji (fot. Jaddy Liu/Unsplash.com)

BMW Polska na profilu firmowym na Twitterze zamieściło wpis opatrzony zdjęciem samochodu, w kolorze przypominającym model, jaki uczestniczył w tragicznym wypadku na warszawskich Bielanach. Firma szybko usunęła post.

Jak poinformowała "Presserwis" Katarzyna Gospodarek z BMW Polska, był to "niefortunny przypadek". Wyjaśniła, że post był ustawiony wcześniej do automatycznej publikacji i nikt nie zauważył, że się skojarzy z wypadkiem, w którym zginął człowiek. "Gdy dostaliśmy o nim pierwsze sygnały, skasowaliśmy go" - zapewnia Gospodarek.

Press

Firma szybko usunęła post (screen: Twitter/Ola_Kalinowska)

Do tragicznego wypadku na warszawskich Bielanach doszło w niedzielę. Samochód BMW potrącił pieszego, który przechodził przez ulicę po pasach. Mężczyzna przechodził przez ulicę z kobietą i dzieckiem w wózku, które również ucierpiało. 33-latek zmarł mimo reanimacji.

(MNI, 25.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.