Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 3 Kielce i TVP 3 Gorzów będą miały nowe siedziby

Siedziby TVP 3 Kielce i TVP 3 Gorzów będą identyczne (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polska rozpisała przetarg na budowę nowych siedzib dla dwóch oddziałów spółki - w Kielcach i Gorzowie Wielkopolskim.

Według planów oba budynki będą miały po ok. 1,6 tys. metrów kwadratowych powierzchni użytkowej i liczyły po trzy kondygnacje. W każdym będą dwa studia - jedno o powierzchni 75 mkw., drugie - 131 mkw. Dachy budynków mają być przystosowane do urządzenia studia plenerowego.

TVP 3 Kielce od 2003 roku wynajmuje pomieszczenia od Kieleckiego Centrum Kultury. Z kolei TVP 3 Gorzów mieści się na trzecim piętrze wieżowca na gorzowskim Górczynie.

Oferty w przetargu można składać do 21 listopada. Termin wykonania umowy wynosi dwa i pół roku.

TVP rozpisała również przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej i wybudowanie nowej hali zdjęciowej obok głównej siedziby spółki przy ul. Woronicza w Warszawie. Jak podała spółka, szacunkowa wartość zamówienia "wielokrotnie przekracza" 5,5 mln euro.

(KOZ, 22.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.