Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej ma rzeczniczkę

Aleksandra Rutkowska w ostatnich latach była dziennikarką m.in. tygodnika "Polityka" (fot. J. Romaniuk)

Aleksandra Rutkowska została rzeczniczką Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. To nowo utworzone stanowisko w strukturze organizacji.

Rutkowska z PCPM związana jest od lipca 2018 roku. Zajmuje się komunikacją i współpracą z mediami oraz budowaniem wizerunku PCPM. Odpowiada również za wideoreportaże z misji.

Przez ostatnie lata Aleksandra Rutkowska związana była z mediami, specjalizowała się w wideoreportażach i produkcji wideo. Pracowała m.in. w tygodniku "Polityka", Nowa TV, TVN 24, Ringier Axel Springer Polska i Agorze. 

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej to organizacja pożytku publicznego powołana w 2006 roku. Specjalizuje się w pomocy humanitarnej, rozwojowej i ratunkowej. Dotychczas realizowała projekty w Libanie, na Ukrainie, w Nepalu, Peru, Sudanie Południowym, Ugandzie, w Tadżykistanie, Palestynie, Gruzji, Etiopii, Kenii, Zambii oraz Bośni i Hercegowinie. Ma biura m.in. w Libanie, Kenii, Palestynie i Gruzji.

Galeria: "Pani Fletcher" w HBO

(RAQ, 21.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.